banner461
banner195

Kapımız İşsizlerimize Sonuna Kadar Açık

Nevşehir’de çeşitli sivil toplum kuruluşları ile açılan iş istihdamı oluşturucu kursların devam edeceğini belirten Çalışma ve İş Kur İl Müdürü İlhan Temel, bu kurslara katılan gençlerin iş bulamama gibi sorunla karşı karşıya kalamayacaklarına dikkat çekti.

Kapımız İşsizlerimize Sonuna Kadar Açık
19 Ağustos 2013 Pazartesi 13:35

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de çeşitli sivil toplum kuruluşları ile açılan iş istihdamı oluşturucu kursların devam edeceğini belirten Çalışma ve İş Kur İl Müdürü İlhan Temel, bu kurslara katılan gençlerin iş bulamama gibi sorunla karşı karşıya kalamayacaklarına dikkat çekti.

Açılacak kurslarda artık yüzde 100 istihdam garantisi sağlanmasının şart olduğunu belirten Çalışma ve İş Kur İl Müdürü İlhan Temel, “İlimizde son yıllarda düzenlediğimiz iş istihdamı sağlayıcı kurslarımıza devam edeceğiz. Bizim bütçe gibi bir sorunumuz yok. Ancak işsiz gençlerimize şöyle bir çağrıda bulunmak istiyorum. Bizimle irtibatı asla koparmasınlar. Gerek açık iş başvuruları, gerekse düzenlediğimiz istihdam garantili kurslarımız için müracaatta bulunup kaybolmasınlar. Devamlı kurumumuz ile bir irtibat içerisinde olsunlar. Kurslarımız sayesinde ilimizde mesleki eğitimi daha kaliteli bir hale getiriyoruz. Kapımız işsizlerimize sonuna kadar açık” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.