banner461
banner195

KAPTİD Ankara'daki Saldırıyı Kınadı

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği - KAPTİD ​Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler, Ankara'da ki Terör Saldırısı için Kınama‏ ve hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız için Taziye mesajı yayımladı.

KAPTİD Ankara'daki Saldırıyı Kınadı
14 Mart 2016 Pazartesi 13:45

banner143
banner134
Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği - KAPTİD ​Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler, Ankara'da ki Terör Saldırısı  için Kınama‏ ve hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız için Taziye mesajı yayımladı.

13 Mart 2016 - Ankara’da 1 yıl içinde gerçekleşen 3. terör saldırısı olarak maalesef tarihte kara bir gün olarak yerini aldı. Tarihte yerini alması ile beraber kaybettiğimiz onlarca insanımızın hatırası hep içimizde yaşamaya devam edecek. KAPTİD olarak hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza ise acil şifalar diliyoruz.

Umarız ki bu saldırı bir son olur ve Türkiye Cumhuriyeti bir daha böyle acılar yaşamaz. Bu saldırıyı gerçekleştiren, gerçekleşmesinde en ufak bir menfaat ve ihmali olan herkesi lanetliyoruz. Ülkemizin ve milletimizin başı sağolsun!

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.