banner461
banner195

Karakuş'tan Parmaksız'a Veda Ziyareti‏

TÜİK Nevşehir Bölge Müdürü Üzeyir Karakuş ,veda ziyaretleri kapsamında Nevşehir ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Arif Parmaksız'ı makamında ziyaret etti.

Karakuş'tan Parmaksız'a Veda Ziyareti‏
23 Ocak 2015 Cuma 23:43

banner143
banner134
TÜİK Nevşehir Bölge Müdürü Üzeyir Karakuş ,veda ziyaretleri kapsamında Nevşehir ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Arif Parmaksız'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sonrası Açıklamada bulunaan NTSO Başkanı Parmaksız,TÜİK Nevşehir Bölge Müdürü Üzeyir Karakuş a ilimiz ve bölgemize yapmış oldukları başarılı çalışmaları ve hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek günün anısına bir plaket takdim etti.Ziyarette NTSO Meclis Başkan Vekili Mehmet Varol ile NTSO Genel Sekreteri Hakkı ydoğan da hazır bulundu.

TÜİK BÖLGE MÜDÜRÜ KARAKUŞ’TAN PARMAKSIZ’A VEDA ZİYARETİ

Nevşehir’de uzun yıllar başarılı bir şekilde görev yapan  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bölge Müdürü Üzeyir Karakuş  Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu  Başkanı M. Arif Parmaksız’ı ziyaret ederek vedalaştı.

Nevşehir’de 11 yıl görev yapan ve başarılı çalışmalara imza atan Üzeyir Karakuş, Nevşehir’de görev yaptığı süre içerisinde en büyük desteği Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan gördüğünü belirterek, NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a teşekkür etti.

NTSO Meclis Başkan Vekili Mehmet Varol’un’da bulunduğu veda ziyaretinde TÜİK İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı görevine getirilen Üzeyir karakuş’a  bir plaket veren NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, “Nevşehir’de 11 yıl şerefle ve başarılı bir şekilde yaptığınız çalışmalardan ötürü size teşekkür ediyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum.” Şeklinde konuştu .

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
yolun ve bahtın açık olsun, yeni görevinde başarılar dilerim, bizler seni unutmayacağız. a.çevik'in face'teki fotoğrafını iyi incele