banner461
banner195

Kardelen Koleji Veli Toplantıları Devam Ediyor

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı veli toplantıları Anaokulu ve İlkokul 1. sınıflardan sonra Ortaokul 5 ve 6. sınıf veli toplantıları ile devam ediyor...

Kardelen Koleji Veli Toplantıları Devam Ediyor
14 Eylül 2013 Cumartesi 12:19

banner143
banner134
Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı veli toplantıları Anaokulu ve İlkokul 1. sınıflardan sonra Ortaokul 5 ve 6. sınıf veli toplantıları ile devam ediyor.

Özel Kardelen Koleji 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı veli toplantıları Ortaokul 5 ve 6. sınıf veli toplantıları ile devam ediyor. Kardelen Koleji konferans salonunda düzenlenen veli toplantılarına öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi. Yapılan toplantıda öğrenci velilerine 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında nasıl bir yol çizileceği konusunda bilgiler verilirken öğrenci velilerinden yapılan veli toplantılarına katıldıkları için teşekkür edildi.

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada 2013-2014 Eğitim Öğretim yılımız hayırlı olsun derken şunları kaydetti.

'' Özel Kardelen Koleji olarak 2013- 2014 Eğitim Öğretim yılına her yıl olduğu gibi bu yılda güzel bir şekilde hazırlandık. bizlerin amacım öğrencilerimize güzel bir gelecek hazırlamaktır. Bu kapsamda okulumuz tarafından yapılan ilk veli toplantısına katılmış olan tüm öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum. Veli toplantılarımıza Anaokulu, İlkokul 1. sınıflarımız ile başlamıştık. şimdi ise Ortaokul 5 ve 6. sınıflarımız ile devam ediyoruz. Önümüzde ki günler de ise diğer şubelerimiz ile devam edeceğiz. Eğitim öğretim yılı başlamadan yapılan bu ilk veli toplantımız da asıl amacımız öğrenci veli kaynaşmasıdır. Özel Kardelen Koleji olarak çocuklarımızı güzel bir geleceğe hazırlamak için okul öğrenci velisi kaynaşmasına önem veriyoruz. Ben yeniden yılın ilk veli toplantısına katılan tüm öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.