banner461
banner195

Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel’den Kasım Mesajı

Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 74. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel’den  Kasım Mesajı
08 Kasım 2012 Perşembe 10:57

banner143
banner134

 Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Menekşe, "Kurtuluş Savaşı ile kuruluşa giden yolda, Cumhuriyet'in temellerini atarak Türk ulusunun yeniden ve daha güçlü bir şekilde tarih sahnesine çıkmasını sağlayan büyük komutan ve güçlü devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 74. yıl dönümünü minnetle, şükranla ve rahmetle anıyoruz" ifadelerini kullandı.

 

"Düşünceleri ile daima aramızda yaşayacak olan Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü andığımız bu günde, bizlere düşen görev uğrunda büyük bedeller ödenerek Ata'mız tarafından bizlere emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti'ni korumak ve ülkemizi daha aydınlık yarınlara, gelecek nesillere taşımaktır" düşüncesini paylaşan Menekşe, "Ne mutlu ki, onun genç nesillere emanet ettiği ve 'en büyük eserim' dediği Türkiye Cumhuriyeti, bugün ileri bir demokrasiyle taçlanmış olarak yine onun işaret ettiği hedefler istikametinde varlığını sürdürmektedir. Bu duygularla Cumhuriyet'imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanın bölünmezliği için bu uğurda canlarını feda etmiş tüm şehit ve gazilerimizi minnetle, şükranla, rahmetle anıyoruz. Büyük Önder'in ebediyete intikalinin yıl dönümünde manevi huzurunda saygıyla eğiliyoruz" ifadelerini kaydetti. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.