banner461
banner195

Kazanımlarımızla Tarihe Not Düştük

Memur-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Özdemir,”Bize algı operasyonları tutmaz. Mücadelemizi perdeleyemediler. Kazanımlarımız ile sendika tarihine not düştük. Zorlu bir süreçti. Kamu Görevlilerini memnun eden kazanımlarla masadan kalktık”dedi.

Kazanımlarımızla Tarihe Not Düştük
25 Ağustos 2015 Salı 15:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Özdemir,”Bize algı operasyonları tutmaz. Mücadelemizi perdeleyemediler. Kazanımlarımız ile sendika tarihine not düştük. Zorlu bir süreçti. Kamu Görevlilerini memnun eden kazanımlarla masadan kalktık”dedi.

Kazanımlarımızla Tarihe Not Düştük

3. Toplu Sözleşme Sürecinin kamu görevlileri adına kapsamlı ve bol kazanımlı bir sözleşme ile sonuçlandığını vurgulayan Özdemir, “Masanın manipüle edilmesine izin vermedik, kazanımlarımızla tarihe not düştük. Memur-Sen, 11 Hizmet Kolunun tamamında yetkili Konfederasyon olarak bu başarıya imza atmıştır. Ülkemize, üyelerimize ve tüm kamu görevlilerine hayırlı olsun” diye konuştu.

Manipülasyonları Boşa Çıkardık…

Özdemir, yapılan bütün algı operasyonlarına karşın Memur-Sen’in kazanımlarının perdelenemediğini belirterek, “Genel toplu sözleşmede bir önceki toplu sözleşmede aldığımız kazanımlara ilaveten yüzde 90’lık bir iyileşme sağladık. Hizmet kolunda ise yüzde 100’lük bir kazanım artışı gerçekleştirdik. Toplu Sözleşme’de genel tekliflerimizden toplam 43, Hizmet Kolu Sözleşmesi’nde ise toplam 170 kazanıma imza attık. Toplamda 213 kazanım elde ettik. Bu tarihi başarıyla; mali sosyal haklar paketini hayata geçirmiş olduk” şeklinde konuştu.

Kazanımlarımız Sürecek…

“2016 için 6+5, 2017 için 3+4 olmak üzere ‘yüzdelik zam’ artı ‘enflasyon farkını’ alacağımız şekilde bir anlaşma yaptık” diyen Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, “Onun haricinde birçok önemli kazanım var. Mali ve sosyal kazanım paketi hayırlı olsun. Kazanımlarımız sürecek” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.