banner461
banner195

Kıt İmkanlarla Belediyecilik Hizmeti

Göreve geldikleri günden itibaren belediyenin kıt imkanlarını en iyi şekilde kullanarak Sulusaray halkına hizmet verme gayretinde olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak, belediyenin içerisinden çıkılamayacak borcunun bulunmadığını belirtti.

Kıt İmkanlarla Belediyecilik Hizmeti
23 Eylül 2013 Pazartesi 10:31

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Göreve geldikleri günden itibaren belediyenin kıt imkanlarını en iyi şekilde kullanarak Sulusaray halkına hizmet verme gayretinde olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak, belediyenin içerisinden çıkılamayacak borcunun bulunmadığını belirtti.

Yalbırdak, “Muhalefet partili bir belediye olarak göreve geldiğimiz günden bu yana kıt olan imkanlarımızı en iyi şekilde değerlendirip Sulusaray halkımıza en iyi hizmeti vermenin çabası içerisinde olduk. Ekmek Fırını, Otobüs işletmesi gibi belediyemiz işletmelerini zarar etmeden devam ettirmenin gayreti içerisinde bulunduk. Belediyemizin elektrik borcu yok, Vergi dairesine olan borcumuzu yapılandırdık ve düzenli bir şekilde ödemeleri yapıyoruz. Tüm hizmetlerimizi yaparken kılı kırk yarıp maddi imkanlarımızı en verimli şekilde değerlendirmenin hesabını yapıyoruz. Çok şükür kendi yağımızla kavruluyoruz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sulusaray ak parti - 5 yıl önce
sn başkan kıt kaynakları nasıl kulladığın belli sana oy veren kişilerin evlerinin önüne(çoğu çıkmaz sokaklara) taş döşemekten başka bir iş yapmadın ama yine de sulusaray da ak parti bu kadar sen yine kazanırsın şimdiden önümüzde ki 5 yılın hayırlı olsun fakat bu döneminde inşallah hizmeti herkese götür
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce @sulusaray ak parti
kardeş başkanımız öyle böyle diyerek karalama bu zamana kadar çoğu yer toz toprak eserken şimdi heryer tertemiz oldu kimsenin hakkınıda yemez başkan anlayışsız birisi değil elinde olsa heryeri yapar