banner461
banner195

Koskoca İlçenin Bir Spor Salonu Olmaz mı?

Milliyetçi Hareket Partili il genel meclisi üyesi Yüksel Kızıltepe, ilçenin sadece 2 ayda bir değişen kaymakamdan yana değil yatırımlardan yana da şanssızlığına dikkat çekti.

Koskoca İlçenin Bir Spor Salonu Olmaz mı?
09 Eylül 2013 Pazartesi 11:16

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partili il genel meclisi üyesi Yüksel Kızıltepe, ilçenin sadece 2 ayda bir değişen kaymakamdan yana değil yatırımlardan yana da şanssızlığına dikkat çekti.

İlçe de şu an için Mehmet Ekmekçi lisesinde bir spor salonunun bulunduğunu ve bu salonun ise tribünlerinin bile bulunmadığını kaydeden İl genel meclisi üyesi Yüksel Kızıltepe, “İlçemiz spor yatırımları konusunda da şanssız bir yerleşim merkezi. Zira Mehmet Ekmekçi lisesine yaptırılan spor salonu küçük. Ve burada oynanacak olan müsabakaları izleyebilmek için tribünleri bile yok. Derinkuyulu gençlerimizin boş vakitlerini kahvehane köşeleri yerine Spor yaparak değerlendirebilecekleri, tribünleri olan bir spor salonunun bir an önce ilçemize kazandırılmasını bekliyoruz. Derinkuyu ilçemizin dışında Nevşehir’e bağlı tüm ilçelerimizde spor salonu var. Acıgöl de spor salonu inşaatı sürüyor” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet ersoy - 5 yıl önce
sen ne iş yaoıyon orda bırak o zaman boş durma
Avatar
kara murat - 5 yıl önce @ahmet ersoy
ahmet ersoy bey sizce ne yapmalı?
Avatar
ahmet ersoy - 5 yıl önce
bu işi bırakıp şovmenlik yapmalı.istifa etsin.cesarın hakkını versin.nasıl yatırım gelir onu düşünsün.seçilirken akp dua etsin