banner461
banner195

Kurban Bayramında Nevşehir’de Hava Nasıl Olacak?

Nevşehir de bugün hava sıcaklığı hissedilir derece düşerken yer yer sağanak yağışın etkisinde kaldı. İlimiz Nevşehir de yarında yağışlı havanın etkisinde kalacağı ve günün en yüksek sıcaklığı 18 derece en düşük sıcaklığın ise 10 derece olması bekleniyor...

Kurban Bayramında Nevşehir’de  Hava Nasıl Olacak?
22 Ekim 2012 Pazartesi 20:25

banner143
banner134

 Nevşehir de bugün hava sıcaklığı hissedilir derece düşerken yer yer sağanak yağışın etkisinde kaldı.

İlimiz Nevşehir de yarında yağışlı havanın etkisinde kalacağı ve günün en yüksek sıcaklığı 18 derece en düşük sıcaklığın ise 10 derece olması bekleniyor.

 Öte yandan Nevşehir Mehmet akif Ersoy Mahallesinde Yılın ilk karı yağdı.Çok kısa süreli kar yağışı Nevşehirli vatandaşları şaşaırttı.

Bayramda Nevşehir Hava durumu

Kurban Bayramı'na sayılı günler kaldı. Resmi tatil 6 gün olarak belirlenirken, bir çok vatandaş bu süreye tatil planlıyor. Peki planlara gölge düşmemesi açısından Nevşehir de bayramda hava nasıl olacak. İşte cevabı...

 

Bugünle birlikte İlimiz Nevşehir’le birlikte Türkiye'nin büyük bölümü yağışlı havanın etkisi altına girdi.Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde seyretmesi beklenirken Bayramın ilk günü hava kapalı ve parçalı bulutlu olacak.Bayramın 2.ve 3.günü ise Güneşli olması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.