banner461
banner195

Kurslara 400 Kursiyer Katılıyor

Yeni hizmet binasına kavuşmasının ardından geçtiğimiz yılın ikinci diliminde çok sayıda kursa ev sahipliği yapan Nevşehir Gençlik Merkezi Müdürlüğü yeni yılla birlikte yine yoğun bir kurs süreci geçiriyor.

 Kurslara 400 Kursiyer Katılıyor
19 Ocak 2015 Pazartesi 15:41

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Yeni hizmet binasına kavuşmasının ardından geçtiğimiz yılın ikinci diliminde çok sayıda kursa ev sahipliği yapan Nevşehir Gençlik Merkezi Müdürlüğü yeni yılla birlikte yine yoğun bir kurs süreci geçiriyor.

2015 Yılında da gençlerin boş vakitlerini geçirebilecekleri ilimiz merkezindeki en önemli eğitim merkezlerinden biri olmaya aday olan Nevşehir Gençlik Merkezinde şu an itibariyle süren kurslarda 400 Kursiyer hem boş vaktini değerlendiriyor, hem de çeşitli kurs dallarında eğitim görüyor.

Edinilen bilgiye göre halen Gençlik Merkezi bünyesinde devam eden Ney, Bağlama, Gitar, Ebru, Oratoryo, Tiyatro, İngilizce ve Diksiyon kurslarına yaklaşık 400 kursiyer katılıyor. Önümüzdeki Şubat ayından itibaren açılması planlanan yeni kurslarla birlikte bu kursiyer sayısının 600’e kadar çıkması hedefleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şamil - 3 yıl önce
Devletin parası çok yoldan geçen takkeliye hocalık yapıyo diye para ödüyosunuz yazık yazık