banner461
banner195

Lara Koleji Yılın En Başarılı Eğitim Kurumu Seçildi

Bu yıl geleneksel olarak 7.si düzenlenen Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinde 2012 yılının en başarılı Eğitim Kurumu Ödülü Lara kolejinin oldu.

11 Haziran 2013 Salı 12:37

banner143
banner134

Nevşehir'in özel eğitim kurumu olan Lara Koleji Nevşehir FİB Haber.Com İnternet Gazetesi tarafından düzenlenen Yılın Değerleri ödül töreninde Yılın En İyi Eğitim Kurumu Ödülünü Lara Koleji Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat'dan aldı.


Çok sayıda seçkin konukların yer aldığı ödül töreninde Lara Koleji nin Ödülünü Okul Müdürü Sayın Ulaş İnönü alkışlar içinde aldılar.

Lara Koleji Müdürü Ulaş İnönü ödül töreninde yaptığı konuşmada, "2004 yılından beri Nevşehir'de eğitim faaliyetlerine devam etmekteyiz. Her ne koşulda olursa olsun bu şehre ve bu millete zarar vermeyecek nesiller yetiştiriyoruz. Eğitimci olarak bir milletin kaderini çizmedeki rolümüzün farkındalığı ve mesuliyet şuuru içinde davranmaya devam ediyoruz. Ülkemizin dünyada hak ettiği yeri tekrar alması adına tüm öğrencilerimize pozitif manada ufuk kazandırma adına gayretlerimiz artarak devam edecektir." dedi.

Nevşehir'in gururu Lara Kolejimizi başarılarından dolayı kutluyor Bu Başarılarının devamını diliyoruz.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yılın okulu altınyıldız - 6 yıl önce
başarının ölçūsū nediralmadık derece bırakmadı altınyıldız koleji.neden onlar değil

Avatar
gerçek - 6 yıl önce
altınyıldız koleji galaksiler arası evren 1.si olsa yerel basınımız yine seçmeyecek mi?sitenizdeki özel okulların haberlerine bakalım.kim hak ediyor?altinyildız......
Avatar
AHMET YILDIRIM - 6 yıl önce
neden kiskaniyorsunuz kardeşim..bu sene nereye gitsek lara kolejinden bahsediliyor...adamlar bu eğitim işini çözmüş ...paniklemeyin