banner461
banner195

Maceracı’ya Lara Kolejinden Sevgi Seli

Samanyolu Televizyonunun beğeni ile seyredilen “Maceracı” programının sunucusu Murat Yeni Lara Koleji’ni ziyaret etti. Programının yeni bölümünü ilimiz Nevşehir’in tanıtımına ayıran Murat Yeni Özel Nevşehir Lara Koleji öğrencileri ile sohbet etti.

   Maceracı’ya Lara Kolejinden Sevgi Seli
16 Ekim 2012 Salı 16:05

banner143
banner134

 Samanyolu Televizyonunun beğeni ile seyredilen “Maceracı” programının sunucusu Murat Yeni Lara Koleji’ni ziyaret etti. Programının yeni bölümünü ilimiz Nevşehir’in tanıtımına ayıran Murat Yeni Özel Nevşehir Lara Koleji öğrencileri ile sohbet etti. Okul girişinde öğrencilerin büyük sevgisi ve  ilgisi ile karşılaşan ünlü sunucu öğrencilerin bu ilgisini karşılıksız bırakmadı. Kendisine gösterilen bu sevgi seli karşısında hayli mutlu olan “Maceracı” öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirdi. Okul idaresi tarafından karşılanan Murat Yeni ve ekibi kendileri için hazırlanan kahvaltıdan sonra  kısa bir okul turu yaptılar.

            Lara Koleji  müdürü Ulaş İnönü’nün odasında bir süre dinlenen Murat Yeni kendisine gösterilen ilgiden dolayı son derece memnun oldu. Murat Yeni; “ Nevşehir de olmak çok güzel.Turizm merkezi olan bu ilimizi tanıtmak için buradayız. Ekibimizle hazırlığımız bu amaca yönelikti. Okulunuzun başarılarını duyduk ve sizi de ziyaret etmek istedik. Öğrencilerinizin bu sevgi dolu karşılaması bizi çok mutlu etti. Şimdi bizzat görüyorum ki Lara Koleji gerçekten çok güzel. Bu okulda okuyan öğrenciler de çok şanslı. Öğretmenlerimizin güler yüzü ve ilgisi son derece güzeldi. Programlarımın yoğunluğunun azaldığı bir zamanda okulunuza tekrar gelip öğrencilerinizle sohbet etmeyi çok isterim” şeklinde konuştu. Okul Müdürü Ulaş İnönü ise “Lara Koleji ailesi olarak bizleri de unutmayarak öğrencilerimizi ziyaret eden ve Nevşehir’in tanıtımı için büyük çaba sarf eden maceracıya ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.