banner461
banner195

Medaş Nevşehir İhbarname Göndermeden Elektirik Kesiyor!

MEDAŞ Nevşehir de vatandaşlara hiçbir ihbarname göndermeden, uyarı yapmadan elektrikleri kesip daha sonra açma kapama parası almayı bir rant alanı haline getirmekte şeklinde yorumlanıyor.

Medaş Nevşehir İhbarname Göndermeden Elektirik Kesiyor!
28 Mart 2013 Perşembe 13:12

banner143
banner134

 Nevşehir de bu durumdan şikayetçi ve mağdur kaldıklarını belirten ço sayıda vatandaşımız Elektrik borcu ödenmemiş kişilere ihbarname gönderilmeden elektriklerinin kesilmesine anlam veremiyorum diyor.

İşte son olarak yaşadığı mağduriyetini bize ihbar yazısıyla gönderen Nevşehirli bir FİB Haber okurumuz Medaş ın bu uygulamaya artık son vermesini dile getiriyor.

Medaş ın yaptığı yeter artık biz otomatik talimat vermiştik bankaya fatura ödenmemiş ihbarname göndermeden elektriği kesmişler hemen ödedik 20 tl açma kapama ücreti yansıtmışlar fatura ya biz hakkımızı aramak için ne yapmalıyız…

Lütfen bize yardımcı olun …

 

Şimdi Vatandaş Medaş ın bu uygulamasıyla elektiriğinin kesilerek elektiriksiz kaldığına  mi yansın,ekstra açma kapama parası ödediğine mi yansın?

Hiçbir İhbarname göndermeden vatandaşın elektiriğini kesen Medaş ı kınıyoruz diyor…

Medaş ın Eski Genel müdürü sorumlu olduğu illerden gelen yoğun tepkiler üzerine görevden alınmıştı. Medaş ın yeni Müdürüne bu konunun çözümü için gerekli çalışmayı ivedi şekilde yapmasını vatandaşlarımızın bu mağduriyetinin kaldırılmasını önemle rica ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet - 5 yıl önce
borcumuzu gününde ödeyince kar edemiyorlar ne yapsınlar. faize düşecek ya da açma kapama parası alacak ki kar etsin
Avatar
Yeter Artık - 5 yıl önce
bu medaşın allah .... versin. yeter abicim yaaaa. gülşehirde her hafta sonu elektrik mi kesilir. diğer kurumlar kaliteyi artırmak için uğraşırken medaş hep tersine gidiyo ey yetkili insanlar...
Avatar
anlatılan olay - 5 yıl önce
aynısı benim başımada geldi, 28 yıldır aboneyim bir defa elektrik param cezaya kalmamıştır. banka otomotik ödemesinden dolayı nasıl olmuşssa ödenmemiş sanki pusuda yatar gibi günü geçeli 4 gün olduğunda hemen hiç bir ihbara falan gerek duymadan elektrik kesildi.elektrik kesildiği anladığımızda hemen gittik yatırdık 20 tl açma kapama ücreti. sayaç okuma paraı altında para alınıyor, kaçak oparası alınıyor, devlet müdahale etmiyor. bir ihbar gönder öedenmedi diye ödemiyorsak kes haklısın, biz ödenmediğinin farkında değiliz. devlet aracılığyla soygun yapılıyor devlette hakkımızı korumuyor