banner461
banner195

Minik sporcunun kurtardığı şahin tedavi ediliyor

Uluslararası Kapadokya Kupası ve 4. Kademe Oryantiring yarışmalarının son gününde 9 yaşındaki Nevşehirli minik sporcu İsmail Enes Bozkurt'un yaralı olarak Kurtardığı Şahin Kayseri'de Tedavi Ediliyor .

Minik sporcunun kurtardığı şahin tedavi ediliyor
13 Nisan 2015 Pazartesi 11:46

banner143
banner134
Kapadokya’da düzenlenen Uluslararası Kapadokya Kupası ve 4. Kademe Oryantiring yarışmalarının son gününde rakipleri zamanla yarışıp yönlerini bulmaya çalışırken, 9 yaşındaki Nevşehirli minik sporcu İsmail Enes Bozkurt yaralı bir şahin bulmuştu. Bulduğu şahinin hayatını kurtarmak için yarışmadan vazgeçen minik sporcu, üzerinden çıkarttığı eşofmanına sardığı yaralı şahini finiş çizgisine ulaştırıp yarış görevlilerine teslim etmişti. Ve insanlık dersi veren Bu hareketiyle turnuvanın en centilmen sporcusu ödülüne layık görülmüştü.

Tedavi Altında...

Minik Sporcunun Kurtardığı Şahin Kayseri'de Tedavi Ediliyor .Kapadokya’da düzenlenen Uluslararası Kapadokya Kupası ve 4. Kademe Oryantiring yarışmasında yarışan 9 yaşındaki İsmail Enes Bozkurt’un bulduğu ve bitiş çizgisine kadar elinde getirdiği yaralı şahinin tedavisi Kayseri’de yapılıyor. Kanadında kırıklar olduğu belirtilen yaralı şahinin genel durumunun iyi olduğu gittikçe daha sağlıklı bir hale geldiği belirtildi. Yaralı şahin Kırık kanadında Ampütasyon işlemi gerçekleştikten sonra Kayseri belediyesinde bulunan bir bakım evine teslim edilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.