banner461
banner195

Mitinge Çiftçilerimizi Davet Edeceğiz

Cuma günü Nevşehir’de yapılacak olan mitinge Çiftçilerinde yoğun bir şekilde katılımının sağlanması için Nevşehir Ziraat odası etkin bir çalışma yapacak.

Mitinge Çiftçilerimizi Davet Edeceğiz
22 Ağustos 2013 Perşembe 11:05

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Cuma günü Nevşehir’de yapılacak olan mitinge Çiftçilerinde yoğun bir şekilde katılımının sağlanması için Nevşehir Ziraat odası etkin bir çalışma yapacak.

Mısır’a Destek Platformu üyelerinin ziyaret ettiği Nevşehir Ziraat Odasında Platform üyeleri ile düzenlenecek miting üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ekiz, bu organizasyonda emeği geçen tüm Sivil Toplum Kuruluşlarına ve Platform üyelerine teşekkür etti.

Söz konusu mitinge Çiftçilerinde yoğun bir şekilde destek vereceğini belirten Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, “Mısır’da yaşananlar bir Müslüman olarak bizlerinde yüreğini sızlatıyor. Nevşehir genelinde 48 bine yakın üyesi bulunan Ziraat odalarımızın mitinge destek vermeleri konusunda tüm ziraat odası başkanlarımla görüşeceğim. Gerekirse mitingin duyurularını yapacağız. Elimizden geldiği kadarıyla Mısır’a destek mitingine bizde katkı sağlayacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.