banner461
banner195

Muhtar Özaşık’ın 5 parmağında 5 marifet

24 yıldır İmran Mahallesi muhtarlığı yapan Süleyman Özaşık, muhtarlığının yanı sıra yıllardan beri 4 görevi daha başarıyla yerine getiriyor.

Muhtar Özaşık’ın 5 parmağında 5 marifet
23 Eylül 2013 Pazartesi 17:43

banner143
banner134

 24 yıldır İmran Mahallesi muhtarlığı yapan Süleyman Özaşık, muhtarlığının yanı sıra yıllardan beri  4 görevi daha başarıyla yerine getiriyor.

Kaymakamlıkta mütevelli heyetinde olan Özaşık, Ürgüp Esnaf kefalet kooperatifinde de yönetim kurulu üyesi aynı zamanda Ürgüp Mal Müdürlüğünün de denetim kurulu üyesi.

Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar odasında 8 yıl denetim, 8 yıl da yönetim kurullarında görev alan Süleyman Özaşık, 3 aydır da Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını yapıyor.

1972 yılında Ürgüp Sanayiinde Demir doğrama üzerine faaliyet gösteren işyerinde ticari hayatına başlayan Özaşık, 41 yıldır aynı heyecanla işleri yürüttüğünü belirtiyor.

Her sabah 07:30 da yeni günün telaşı ve heyecanıyla güne başladığını belirten Esnaf Odası Başkanı Özaşık, yıllardan beri bu tempoya alıştığını ifade ederek, Muhtarlar odası ile Esnaf sanatkarlar odasının yan yana binalarda olmasının vatandaşların işlerini aksatmadığını kendisi için de büyük kolaylık olduğunu belirtiyor. 

Faruk Özzengin Ürgüp'ten Bildiriyor..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.