banner461
banner195

NEVBİAD Heyeti Ürgüp'te

Başakşehir Kaymakamı ve Nevşehirli İş Adamları ve Bürokratları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin başkanlığındaki İstanbul’da yaşayan Nevşehirlilerden oluşan heyet, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

NEVBİAD Heyeti Ürgüp'te
28 Aralık 2015 Pazartesi 11:00

banner143
banner134
Başakşehir Kaymakamı ve Nevşehirli İş Adamları ve Bürokratları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin başkanlığındaki İstanbul’da yaşayan Nevşehirlilerden oluşan heyet, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Ürgüplü hemşehrimiz İş adamı Akasya Group Yönetim Kurulu Başkanı Vejni Büyük, Tesan A.Ş Bekir Erdoğan'da yer aldı.

NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin Belediye Başkanı Fahri Yıldız’a, dernek çalışmaları konusunda bilgiler verdi. Tekin, Derneğin yaklaşık 1 yıl önce kuruluğunu belirterek İstanbul’da yaşayan işadamı ve bürokratları bir araya getirildiğini söyledi. İlk etapta eğitim amaçlı olarak çalışmalar yürüten derneğin, önümüzdeki süreçte birlik ve beraberlik ortamı içerisinde daha faydalı hizmetler için çalışmalar yürütme çabası içerisinde olacaklarını kaydetti.

Ziyaretin anısını Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Nevşehir İş Adamları ve Bürokratları Derneği Başkanı Kazım Tekin’e kilim hediye ederken, Tekin’de Yıldız’a çeşitli hediyeler takdim etti.

Nevşehir Kent Haber


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.