banner461

NEVBİAD, Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Nevşehirli Bürokratlar ve İşadamları Derneği (NEVBİAD) Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.

banner503
NEVBİAD, Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
29 Ekim 2018 Pazartesi 17:41

banner143
banner134

Nevşehirli Bürokratlar ve İşadamları Derneği (NEVBİAD) Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı. Genel Kurulda NEVBİAD Başkanlığına yeniden Kazım Tekin seçildi. 
NEVBİAD Derneğinin 3. Olağan Genel Kurulu bir hemşehrimize ait olan Topkapı Eresin Hotel'de gerçekleştirildi. 

Cumhuriyetimizin Kuruluşundan bugüne kadarki bütün şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşu, ruhlarına Fatiha okunması ve hep birlikte İstiklal Marşımızın söylenmesi ile başlayan toplantıda geçen 2 yılın faaliyetleri değerlendirilerek denetim raporu okundu. Bir önceki dönemde görev yapan Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri oy birliği ile yeniden seçildi.

Buna göre Yönetim Kurulu Kazım TEKİN, Murat ERESİN, Bülent YILDIRIM, Yaşar EROĞLU, Seçkin ÇEKİRDEKÇİ, Oğuz TÜRKKAN, Alphan NAMLI , Mehmet TAŞKIN, Önder ARPACI, Yaşar KÖYBAŞI ve Muhittin SAĞLAM isimlerden Denetim Kurulu Fehmi YILMAZ, Ali İLKER TEPEKÖY ve Ali BOZKURT isimlerinden oluştu. Ayrıca Kazım TEKİN de NEVBİAD başkanlığına getirildi.

Genel Kurul sonrası açıklamada bulunan Kazım Tekin "NEVBİAD'ın Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdik. Hayırlı Olur İnşallah..." dedi.

Nevşehirli değerli hemşehrimiz Başakşehir Kaymakamı ve Nevbiad Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Tekin ve ve ekibini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.