banner461
banner195

Nevşehir 350 Evler Mahallesi, bir Park Daha Kazanıyor

Nevşehir’in 350 Evler Mahallesi’nde Nevşehir Belediyesi tarafından1500 metrekarelik bir alanda daha park alanı yapımına devam ediliyor.

Nevşehir 350 Evler Mahallesi, bir Park Daha Kazanıyor
30 Mayıs 2014 Cuma 10:37

banner143
Nevşehir 350 Evler Mahallesi,bir Park Daha Kazanıyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 350 EVLER MAHALLESİ,BİR PARK DAHA KAZANIYOR

Nevşehir’in 350 Evler Mahallesi’nde Nevşehir Belediyesi tarafından 1500 metrekarelik bir alanda daha park alanı yapımına devam ediliyor.

350 Evler Mahallesi Esen Sokak yolu üzerinde Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından başlatılan çocuk oyun alanı ve dinlenme parkı, önümüzdeki günlerde hizmete kazandırılacak.

Çocuk oyun alanı ve dinlenme parkında yürüyüş parkının yanı sıra, çocuk oyun grupları, kamelyalar bulundurulacak. Alan çimlendirildikten sonra çeşitli türde süs bitkisi ve fidanların da ekimi yapılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
. - 4 yıl önce
neden güzelyurt mah.değil de hep başka mahallelere
Avatar
misafir - 4 yıl önce
parka bak. hiç böyle bir park görmemiştim. nevşehirde çocukların oynayacağı büyük geniş oyun alanları lazım. okuldan sonra tüm çocuklar yollarda oynuyor arabaların önüne atlıyorlar.her yer ev oldu doğru düzgün parklar yeşil alanlar yok. bitirdiler nevşehiri her yer beton yığını 260 evlerdeki parkı bile bozup yurt yaptırıyorlar.yazıklar olsun..yeşil bir nevşehir istiyorum...