banner461
banner195

Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi değerlendiriliyor !

Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Valilik toplantı salonunda bir araya gelerek yapılan tahsislerin iptali, yeni başvuruların değerlendirilmesi ve arıtma tesisinde yaşanan sıkıntıları görüştü.

Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi değerlendiriliyor !
10 Aralık 2015 Perşembe 13:10

banner143
banner134
Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Vali Mehmet Ceylan başkanlığında toplandı. 

Nevşehir Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Valilik toplantı salonunda bir araya gelerek  yapılan tahsislerin iptali, yeni başvuruların değerlendirilmesi ve arıtma tesisinde yaşanan sıkıntıları görüştü.  

Toplantıya, Acıgöl ilçesi Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Çiçek, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Mehmet Ali Öbekli, Acıgöl ilçe Belediye Başkanı Ercan Ertaş, İl Genel Meclis Başkanı ve Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Özgün katıldı. Vali Mehmet Ceylan toplantı öncesi yaptığı kısa konuşmada, yönetim kurulu gündeminin Acıgöl ilçesi Organize Sanayi Bölgesi' nde daha önce tahsis edilen parsellere gerekli süre içerisinde taahhüt edilen yatırımları yapmayan firmaların tahsislerinin iptali ile yeni yatırımlar için yapılan tahsis başvurularını görüşüp, bir karara bağlamak olduğunu söyledi. Vali Ceylan ayrıca Organize Sanayi Bölgesi' ne yapılan arıtma tesisi ile ilgili kendilerine ulaşan birtakım uzatma ve sıkıntıları da değerlendireceklerini ifade etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.