banner461
banner195

Nevşehir Cezaevinde Deli Bayramı Tiyatro Oyunu Mahkumlarla Buluştu

Nevşehir Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda eğitim ve sosyal faaliyetler kapsamında; Nevşehir Hacıbektaş Veli Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin Turgut ÖZAKMAN’nın yazmış olduğu Gökhan Elverdinin yönetmenliğini yapmış olduğu “Deli Bayramı” isimli tiyatro gösterisi cezaevi çok amaçlı salonunda sahnelendi.

Nevşehir Cezaevinde Deli Bayramı Tiyatro Oyunu Mahkumlarla Buluştu
26 Mayıs 2015 Salı 17:55

banner143
banner134
Nevşehir  Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda  eğitim ve sosyal faaliyetler kapsamında;   Nevşehir Hacıbektaş Veli Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin Turgut ÖZAKMAN’nın yazmış olduğu Gökhan Elverdinin yönetmenliğini yapmış olduğu “Deli Bayramı”  isimli tiyatro gösterisi cezaevi çok amaçlı salonunda sahnelendi.

Ceza İnfaz Kurumunda oynanan ''Deli Bayramı''  isimli  tiyatro oyunu izleyenlerden büyük alkış aldı. Tiyatro oyununu Kurum müdürü Ali BAŞEKİN, kurum 2. Müdürleri İbrahim BÜLBÜL, Esra ALP, Şule BULUT GÜMÜŞ, Ahmet SİNAN, kurum öğretmeni Hakan TOKGÖZ, kurum psikoloğu Hakan UÇAROĞLU ve personeller tarafından da izlendi. Kurum Müdürü Ali BAŞEKİN, sergilenen tiyatro oyununu çok beğendiğini, bu tür sosyal projelerin  cezaevlerinde yatan mahkûmlar için mutluluk verici bir durum olduğunu dile getirerek, tiyatro oyununu yöneten ve sergileyen oyunda emeği geçen oyunculara teşekkür ederek, çini takdim etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.