banner461
banner195

Nevşehir de Esnaf ve Sanatkara Aidat Çağrısı

Nevşehir’de esnaf ve sanatkar odalarında 21 odanın genel kurulu tamamlandı. Hemen hemen bütün genel kurullara katılan Birlik Başkanı İsmail Ördü, esnaf ve sanatkarlara aidatlarınızı zamanında ödeyin çağrısı yaptı.

Nevşehir de Esnaf ve Sanatkara Aidat Çağrısı
21 Şubat 2014 Cuma 16:26

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de esnaf ve sanatkar odalarında 21 odanın genel kurulu tamamlandı. Hemen hemen bütün genel kurullara katılan Birlik Başkanı İsmail Ördü, esnaf ve sanatkarlara aidatlarınızı zamanında ödeyin çağrısı yaptı.

Nevşehir il merkezinde ve ilçelerde bulunan esnaf odalarının genel kurullarının büyük bir sağduyu içerisinde geçmesinden dolayı memnuniyetlerini genel kurul toplantılarının her birinde dile getiren Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, esnaf odalarının ancak aidatların düzenli toplanması ile üyelerine daha hizmet verir hale geleceğini, bu nedenle de esnaf ve sanatkarın mümkün olduğunca oda aidatlarını zamanında ödemeleri gerektiğini ifade etti.

Ördü, “Bilindiği üzere Türkiye genelinde olduğu gibi ilimiz genelindeki tüm esnaf ve sanatkar odalarımız üyelerinin ödedikleri aidatlarla hizmet verebiliyor. Bu nedenle ilimiz genelindeki tüm esnaf ve sanatkar odalarımıza üye bulunan esnaf ve sanatkarlarımızın oda aidatları konusunda daha hassas olmalarını rica ediyorum. Odalarımızın üyelerine daha iyi ve etkin hizmetler sunabilmesi için aidatların zamanında ödenmesi büyük önem taşıyor” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
sayın ördü aidat kolayda şu verebiliyor oldukları hizmetten birazıcık olsun bahsetseydiniz çok memnun olurduk çünkü bizler öyle bir şey bilmiyoruz.
Avatar
vatantaş - 4 yıl önce
yinemi sen zavallı ergen seni cokmu ğeriyor odalar
Avatar
=) - 4 yıl önce @ERGEN
buradan sorma merak edıyorsan zıyaret et kapısı acık herkeze sor sorularını
Avatar
BİR BİLEN - 4 yıl önce @=)
devlet sırlarının sosyal metyada çirit attığı şu günlerde bir odanın üyelerine vermiş olduğu hizmeti açıklaması cokmu zor tabi yapılan hizmet varsa.
Avatar
HAKSIZLIK - 4 yıl önce @vatantaş
haksızlığın karşısında susmak dilsiz şeytanlıktır.