banner461

Nevşehir'de Kur'an kursu öğrencileri 15 Temmuz için yürüdü

Nevşehir Merkez İbrahim Paşa Mahallesinde bulunan Çorapçıoğlu Camii İmam Hatibi Kadir Benli ile Kur'an kursu öğrencileri “15 Temmuz’u unutmadık unutturmayacağız” yürüyüşü düzenledi.

banner503
12 Temmuz 2019 Cuma 17:13

banner143
banner134

Nevşehir Merkez İbrahim Paşa Mahallesinde bulunan Çorapçıoğlu Camii İmam Hatibi Kadir Benli ile Yaz Kur'an kursu öğrencileri 15 Temmuz darbe girişiminin üçüncü yıl dönümünde ellerinde Türk bayrakları ve tekbir eşliğinde yürüdü. 

Nevşehir'de yaşları 5 ila 14 arasında değişen yaklaşık 50 kişilik bir grup çocuk ellerinde Türk bayrağı ile “15 Temmuz’u unutmadık unutturmayacağız” yürüyüşü düzenledi. Yol boyunca evlerinde olanlar el sallayarak, arabalarında olanlar ise korna çalarak yürüyenlere destek verdi. 

Nevşehir İbrahim Paşa Mahallesinde bulunan Çorapçıoğlu Camiiden Borsa kavşağına kadar yürüyen Yaz Kur'an kursu öğrencileri tekbir getirerek ve slogan atarak yürüdü. 15 Temmuz hain darbe girişiminin üçüncü yıldönümünde çocuklar ellerinde Türk Bayraklarıyla "Şehitler ölmez vatan bölünmez."  "Ya Allah Bismillah Allahu Ekber" "Vur vur inlesin Fetö iti dinlesin" sloganları ve Tekbir sesleri ile Nevşehir sokaklarını inlettiler.  Çocukların bu duyarlılığı Nevşehirli vatandaşları mutlu etti.

İşte bu anlamlı yürüyüşün videosunu izlemek için TIKLAYINIZ!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.