banner461

Nevşehir'de tüm camilerden tekbir ve dua sesleri 3.kez yükseldi

Nevşehir'de tüm camilerin hoparlöründen yatsı ezanının okunmasının ardından koronavirüs salgınının son bulması için bugünde dualar edildi, tekbir ve salavat getirildi.

banner503
Nevşehir'de tüm camilerden tekbir ve dua sesleri 3.kez yükseldi
25 Mart 2020 Çarşamba 20:36

banner143
banner134

Nevşehir'de tüm camilerin hoparlöründen yatsı ezanının okunmasının ardından koronavirüs salgınının son bulması için dualar edildi, teşrik tekbirleri getirildi...

 Koronavirüse karşı eller 3. gününde semaya açıldı

Nevşehir'de yeni tip Corona Virüs salgınının bir an önce son bulması için cami hoparlörlerinden yapılan duaya, vatandaşlar evlerinden eşlik etti.
Duayı evlerinin pencere ve balkonlarından el açarak dinleyen vatandaşlar, yeni tip Corona Virüsün bir an önce son bulması için ''Amin'' diyerek, Allah'ın şafi isminin tecellisini temenni ettiler. Yeni tip koronavirüs hastalığı (Covid-19) salgını nedeniyle cemaatle namaza izin verilmeyen camilerde edilen duanın ardından minarelerden tekbir sesleri yükseldi ve salavat getirildi.

Nevşehir'de eller semaya açıldı...

Nevşehir'de ki Camilerde Corona Virüse karşı dua edildi, vatandaşlar, ezanın bitmesinin hemen ardından minarelerden yükselen duaya amin derken, okunan tekbirlere de eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.