banner421
banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesinden Çok Güzel Bir Kampanya

Nevşehir Kamu Hastaneleri Nevşehir Genel sekreterliği tarafından Sağlık tesislerinde hizmet alan yardıma muhtaç 0-12 yaş grubu çocuklara yönelik giysi ve ayakkabı toplama kampanyası başlatıldı.

Nevşehir Devlet Hastanesinden Çok  Güzel Bir Kampanya

banner143
banner134

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte birliğimize bağlı sağlık tesislerinden Nevşehir Devlet Hastanesinde sağlık hizmeti alımları sırasında hekimlerimiz ve sağlık personellerimiz tarafından yardıma muhtaç oldukları tespit edilen özellikle 0 – 12 Yaş Grubu Çocuklara Yönelik olarak 15.12.2014 - 31.01.2015 tarihleri arasında, ‘‘Yardıma Davet’’ sloganı adı altında ‘‘Giysi ve Ayakkabı Toplama Kampanyası’’ başlatılmıştır.

              

  Kampanya çerçevesinde yardımda bulunmak isteyen personellerimiz ve vatandaşlarımız; Genel Sekreterliğimizden Tıbbi Hizmetler Sorumlusu Yunus ÇETİN ve Nevşehir Devlet Hastanesinde görevli Çocuk Gelişim Uzmanı Didem EMRE ile iletişime geçebilirler

 Birliğimize bağlı Nevşehir Devlet Hastanesinde 0-12 yaş arası çocuklara yönelik ''Giysi ve Ayakkabı Toplama Kampanyası'' başlamıştır. Kampanyaya katılmak isteyen sağlık personellerimizin ve vatandaşlarımızın 1 Şubat 2015 tarihine kadar Nevşehir Devlet Hastanesi Çocuk Gelişimi Uzmanı Didem Emre ile irtibata geçmeleri rica olunur. 

 

İrtibat Tel: 0 384 228 50 50 (Dahili 2928)


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
çok güzel bir uygulama,emeği geçenlere teşekkürler.