banner461
banner195

Nevşehir e Uçak Seferleri Artırılacak

Türkiye’nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Nevşehir’de İstanbul uçak seferleri üçe çıkarılacak.

Nevşehir e Uçak Seferleri Artırılacak
12 Nisan 2013 Cuma 13:14

banner143
banner134

 Bölgede turist yoğunluğunun en üst seviyelere ulaştığı Haziran ayından itibaren Türk Hava Yollarının Nevşehir – İstanbul, İstanbul –Nevşehir arası uçak seferlerini üçe çıkarmayı hedeflediği bildirildi.

Haziran –Ekim ayları döneminde Kapadokya bölgesinin yerli ve yabancı turist yoğunluğunun da dikkate alınarak yapılması planlanan uçak seferi artırımı ile turizm aşamasında hava yolu ulaşımının daha etkin bir şekilde kullanılması hedefleniyor.

Öte yandan Pegassus firmasının da İstanbul –Nevşehir uçak seferlerini düzenlemeye başlamasının ardından gözler şimdi Antalya –Nevşehir – İstanbul arası tarifeli uçak seferlerine dönmüş durumda. Bu konuda çalışmaların sürdüğü ve kısa zaman içerisinde bu seferlerle ilgili de bir sonuca ulaşılabileceği belirtildi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MUSTAFA SEYMEN - 5 yıl önce
uçak seferlerinin artması nevşehirimizin gelişmesine,nevşehirlilerimizin rahat seyahat etmesine önemli katkısı olacaktır.buna ilave olarak uçak seferlerine göre düzenlenmiş havaalanı-nevşehir merkez arası valilik veya belediye tarafından servis düzenlenmesi de yerinde bir hizmet olacağı inancındayım