banner461
banner195

Nevşehir Esnaflarımızdan Arif İnanır Vefat Etti

Nevşehirli Fırıncı esnaflarımızdan 1961 Doğumlu 51 Yaşındaki Arif İnanır vefat etti. Nevşehirli Esnafımız Arif İnanır a Allahtan rahmet diliyoruz. Allah rahmet eylesin. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Kurşunlu camiiden defin edilecektir.

Nevşehir Esnaflarımızdan Arif İnanır Vefat Etti
29 Ekim 2012 Pazartesi 15:49

banner143
banner134

 Nevşehirli Fırıncı esnaflarımızdan 1961 Doğumlu 51 Yaşındaki Arif İnanır vefat etti. Nevşehirli Esnafımız Arif İnanır a Allahtan rahmet diliyoruz. Allah rahmet eylesin.

Ankara da amansız hastalık nedeniyle tedavi gördüğü hastanede bugün öğle saatlerinde hayatını kaybettiği bildirilen Arif İnanır'ın yarın Kurşunlu Camiide öğle namazıa müteakip kılınacak olan Cenaze namazının ardından defin edileceği bildirildi.

Nevşehirli işadamlarından Arif İnanır, yakalandığı amansız hastalıkla mücadelesini kaybederek vefat etti. Nevşehir’de gıda ve fırıncılık sektöründe halen hizmet vermekte olan, İnanır Kardeşler ve Meydan Gıda unvanlarıyla tanınan işletmelerin sahiplerinden olan Arif İnanır, uzun zamandan beri şeker hastalığı ve böbrek yetmezliği tedavisi görüyordu. ...

 

Nevşehirli işadamlarından 51 yaşındaki Arif İnanır, yakalandığı amansız hastalıkla mücadelesini kaybederek vefat etti.

 

Nevşehir’de gıda ve fırıncılık sektöründe halen hizmet vermekte olan, 'İnanır Kardeşler' ve 'Meydan Gıda' unvanlarıyla tanınan işletmelerin sahiplerinden olan Arif İnanır, uzun zamandan beri şeker hastalığı ve böbrek yetmezliği tedavileri görüyordu.

 

Halen üyesi bulunduğu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği görevini de uzun zamandan beri devam ettiren Arif İnanır, rahatsızlığının son haftasında Nevşehir’de ve Ankara’da şeker ve böbrek yetmezliği tedavisi görüyordu. 29 Ekim Pazartesi günü öğle saatlerinde Ankara’da tedavi gördüğü hastanede vefat eden, evli ve 3 çocuk babası olan Arif İnanır, 30 Ekim Salı günü öğle namazına müteakip Kurşunlu Camii’nde kılınacak cenaze namazı sonrası, Kaldırım Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedilecek.  Bilal Altunbaş’ında dayısı olan merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Nevşehirli işadamlarından Arif İnanır, yakalandığı amansız hastalıkla mücadelesini kaybederek vefat etti. Nevşehir’de gıda sektöründe halen hizmet vermekte olan, İnanır Kardeşler ve Meydan Gıda unvanlarıyla tanınan işletmelerin sahiplerinden olan Arif İnanır, uzun zamandan beri şeker hastalığı ve böbrek yetmezliği tedavileri görüyordu. Halen üyesi bulunduğu Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği görevini de uzun zamandan beri devam ettiren Arif İnanır, rahatsızlığının son haftasında Nevşehir’de ve Ankara’da şeker ve böbrek yetmezliği tedavisi görüyordu. Nevşehir esnaflarından Bilal Altunbaş’ında dayısı olan merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mehmet Kahraman - 6 yıl önce
değerli abimize allah'tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum
Avatar
SADİ TELTİK - 6 yıl önce
değerli bir insan,nevşehir sevdalisi,gerçek bir dost, karakterli bir şahsiyetti.mekani cennet olsun.tüm sevenlerine ve nevşehir esnafina başsağliği diliyorum.nur içinde yat...
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..