banner461
banner195

Nevşehir Fırıncılar Odası Kapanmaktan Kurtarılıyor

Nevşehir’de Fırıncıları temsilen kurulan ve üye sayısı oldukça düşen fırıncılar odası kapatılmak kurtarılıyor.

Nevşehir Fırıncılar Odası Kapanmaktan Kurtarılıyor
16 Nisan 2014 Çarşamba 22:07

banner143
banner134

 Fırıncılar Odası Kapanmaktan Kurtarılıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Fırıncıları temsilen kurulan ve üye sayısı oldukça düşen fırıncılar odası kapatılmak kurtarılıyor.

Bir süredir üye sayısının düşmesi nedeniyle kapatılma aşamasına geldiği belirtilen Fırıncılar odası Unlu Mamüller perakende satış yapan firmaların da bu oda bünyesine dahil edilmesiyle birlikte kapatılmaktan kurtarılıyor.

Yapılan yeni düzenlemeyle birlikte genel kurulunu Birlik Başkanlığı seçimlerinin hemen ardından yapacak olan Fırıncılar ve Unlu Mamüller Perakende satış yapan firmalar odası 06 Mayıs 2014 tarihinde genel kurulu yapacak.

Genel Kurulda odanın isminin değiştirilmesinin yanında yeni yönetim kurulunun oluşturulması ve oda başkanının da seçilmesi sağlanacak. 2014-2017 Yılları arasında odanın yeni tahmini bütçesinin de ele alınacağı genel kurulda bilanço ve yönetim, denetim kurullarının raporları da ibraz edilecek.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BİR BİLEN - 4 yıl önce
ekmekçileri bilmem ama öyle odalar varki bu gün kapansa üyeleri bayram yapar zerre kadar faydası yok birileri nemalanıyor o kadar keşke bir babayiğit çıksada kökünden halletse ona minnetkar oluruz.