banner461
banner195

Nevşehir İşkur İl Müdürlüğüne Yeni Hizmet Binası

Nevşehir İşkur İl Müdürü İlhan Temel yaptığı açıklamasında 2013 yılında 5 katlı olması planlanan yeni hizmet binalarının yatırım programına girdiğini ve 2014 yılının yaz aylarında yeni binalarında hizmet vermeye başlayacaklarını belirtti.

Nevşehir İşkur İl Müdürlüğüne Yeni Hizmet Binası
01 Nisan 2013 Pazartesi 14:11

banner143
banner134

 Temel yaptığı açıklamada, 2011 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu ve İŞKUR kanunda yapılan değişikliklerle kurumlarının personel ve hizmet alanlarının genişlediğini ve mevcut hizmet binalarının yetersiz gelmeye başladığını belirtti.

Mevcut binalarının bulunduğu araziye yeni hizmet binası yapmayı planladıklarını ve bu projelerini 2013 yatırım programına aldırdıklarını kaydeden Temel, "2013'ün yaz aylarında 5 katlı olmasını planladığımız yeni hizmet binamızın temelini atacağız. Muhtemelen önümüzdeki yıl bu aylarda da yeni hizmet binamıza taşınırız. Yeni binamızda vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vereceğimize inanıyoruz. Ayrıca burada bir İç Anadolu Eğitim Merkezi'ni de kurup bölgeye ekonomik canlılık sağlamayı da hedefliyoruz" dedi.

2013 yılına yeni hedeflerle başladıklarını özellikle sanayicilerin ara eleman ihtiyaçlarına paralel kursların devam ettiğini ve yeni bölümlerin de açılacağını ifade eden Temel, şu anda pres operatörlüğü ve elektrik tesisatçılığı kurslarının devam ettiğini 25 Nisan'a kadar da PVC doğrama, kaynakçılık, bilgisayar solid programcılığı alanlarında kurslarını başlatacaklarını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.