banner461

Nevşehir Milletvekili Sarıaslan'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan Ramazan Bayramı'nı yayınladığı bir mesajla kutladı.

banner15
Nevşehir Milletvekili Sarıaslan'dan Ramazan Bayramı Mesajı
24 Mayıs 2020 Pazar 01:10

banner143
banner134

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Bayramın birlik ve beraberliğin simgesi olduğunu belirten Milletvekili Sarıaslan dostluk ve kardeşliğin yaygınlaştığı, umutların yeşerdiği bayram tadında günlerin özlemi içinde olduklarını söyledi.

CHP Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan mesajında, şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye'de asıl bayram, barışın, dostluğun, kardeşliğin hakim olduğu zaman, tarafsız ve bağımsız adaletin işlediği zaman kutlanacaktır. Son günlerde yaşanılan gelişmelere bakınca, çok net bir şekilde görülüyor ki, bu topraklara adalet gelmezse, hiçbir bayram ağız tadıyla kutlanamayacak. Farklı düşünen, konuşan, yazan her kişinin kendisini özgürce ifade edebildiği, insanların haksız ve hukuksuz gözaltına alınmadığı, yargılanmadığı, tutuklanmadığı, adaletin kişilere göre değil, toplumun tamamına eşit yaklaşabildiği bir ülke en önemli önceliğimiz” dedi.

Sarıaslan, “Ramazan Bayramı’nın üreticilerin emeklerinin karşılığını aldığı, icra dairelerinin yolunu bilmediği, tüm çalışanların insanca yaşayabilecekleri ücret aldıkları, gençlerin işsizlik, çocukların gelecek kaygısı yaşamadığı, açlık ve yoksulluğun sona erdiği, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgının son bulduğu günler getirmesini diliyor, bu vesileyle, tüm Nevşehirli vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.