banner461
banner195

Nevşehir Milletvekillerinin Gücü Bu Mu...

Türk Eğitim-Sen Nevşehir şube başkanı Mustafa Uğur artık yılan hikayesine dönen Nevşehir Üniversitesi yerleşkesi içerisindeki yurt binasının yapım aşamasını ve beş yıllık maratonda hala neredeyiz sorusuna cevap aramak için inşaat alanına gitti...

Nevşehir Milletvekillerinin Gücü Bu Mu...
20 Kasım 2013 Çarşamba 15:51

banner143
banner134

Türk Eğitim-Sen Nevşehir şube başkanı Mustafa Uğur,Nevşehir Üniversitesi yerleşkesi içerisinde tahsis edilen ve beş yıldır yurt binası yapımının başlatılması için mücadele ettiğimiz inşaat, aradan beş yıl geçmesine rağmen gelinen mesafe Nevşehir Milletvekillerinin gücü bu herhalde sorusunu sordurmaya devam ediyor dedi.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir şube başkanı Mustafa Uğur yılan hikayesine dönen  Nevşehir Üniversitesi yerleşkesi içerisindeki yurt binasının yapım aşamasını ve beş yıllık maratonda hala neredeyiz sorusuna cevap aramak için inşaat alanındaydı.

Şube Başkanı Uğur, Yurt inşaatı alanında yetkililerle inşaat çalışmaları hakkında bilgi alırken, yapımı devam eden binalarda da incelemelerde bulunmuştur.


Yetkilerden Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesi olarak aldığımız bilgilere göre inşaat çalışması

2 Blok halinde 500 Kişilik öğrenci yurdu

1 adet Sosyal Tesis binası

1 adet Personel Lojmanı


Yüklenici firmanın yetkilileri Şube başkanı Mustafa UĞUR’a Yapımı devam eden binaları 2014 Yılı Nisan ayında teslim etmeyi hedeflediklerini belirtirlerken, eğitim sendikası olarak duyarlılığımıza teşekkür etmişlerdir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
artissss - 5 yıl önce
bu adam shov peşinde masimiye bile almıyorum haberin detayına girince ismini duyunca okumadım bile
Avatar
Rıza saka - 5 yıl önce
bu adam shov peşinde masimiye bile almıyorum haberin detayına girince ismini duyunca okumadım bile bu yorum gerçekten harika
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 5 yıl önce
mustafa reis kabak tadı vermeye başladı. tekrar söylüyorum sana verilen görevi layıkıyla yerine getirdinde başka işlere mi vazife edindin?
Avatar
sana ne - 5 yıl önce
ne yılanı kardeşim tıkır tıkır yürüyo gördün işte
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
vekillerinizin ne kadar meşgul olduklarını gazetemiz yazarı sayın mehmet biçer*in 19 ekim 2013 tarihli "bu işte bir bit yeniği var" başlıklı yazısını lütfen okuyun görün.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
mustafa hoca bi şeylere dikkat çekmeye çalışıyo akp zihniyetli arkadaşlar ise hemen saldırıya geçmiş haberi oku da öyle konuş vatandaş adam yalan mı söylemiş
Avatar
Nevşehirli Garip - 5 yıl önce
Bu reis yakında MHP'nin de başına çorap örecek göreceksiniz. Durduk yere ne bu şimdi. Itaat diye birşey var. Freni boşalmış kamyon gibi
Avatar
turgut zorlar - 5 yıl önce
akp ye oy yok artık