banner461
banner195

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 23 Nisan Çocuk Bayramı Büyük İlgi Gördü

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri büyük ilgi gördü.

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 23 Nisan Çocuk Bayramı Büyük İlgi Gördü
23 Nisan 2013 Salı 15:54

banner143
ÖZEL KARDELEN KOLEJİ 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI BÜYÜK
İlgili Galeriye Git
banner134

 Özel Kardelen Koleji öğrencileri tarafından Forum Kapadokya A.V.M. ‘de hazırlanan çocuk şenlikleri kapsamında öğrencilerin hazırlamış oldukları koro grubu şarkıları, minik öğrencilerin defilesi, solo şarkılar, salsa dans gösterileri, kolbastı gösterileri ve harem grubu gösterileri izleyenlerden büyük beğeni topladı.

 

Özel Kardelen Koleji tarafından Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen etkinlikler ilk olarak Kardelen Koleji müzik korosunun söylemiş olduğu şarkılar ile başladı. Koro şarkılarının ardından ise minik öğrencilerin defilesi ile devam eden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerin de öğrenci velileri ve Nevşehir halkı defilede çıkan öğrencileri uzun süre alkışladı. Minik öğrencilerin defilesinin ardından ise solo şarkılar ile devam eden program daha sonra 1. sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan salsa dansı ile devam etti. Programda Özel Kardelen Koleji müzik kulübü öğrencilerinin seslendirmiş olduğu solo şarkılarının ardından ise kolbastı gösterisi ile program sona erdi.

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise yaptığı açıklamada programa büyük ilgi gösteren tüm Nevşehir halkına teşekkür etti. Kaplan, ‘’Özel Kardelen Koleji olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde hazırlamış olduğumuz programa büyük ilgi gösteren tüm Nevşehir halkına, Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi yetkililerine ve çalışanlarına, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum’’diye konuştu.


KARDELEN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ ÇOCUKLARIN GÖZÜYLE KAPADOKYA FOTOĞRAFLARI VE RESİM SERGİSİ AÇILDI


Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Forum Kapadokya A.V.M. ‘de ‘’Çocukların Gözüyle Kapadokya Fotoğrafları ve Resim Sergisi’’ açıldı.


Kardelen Koleji Fotoğraf Kulübü ve Resim Kulübü öğrencileri tarafından ortak hazırlanan serginin açılışını Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat birlikte açtı.. Sergide bulunan fotoğrafları ve resimleri tek tek gezen Vali Savaş ve Belediye Başkanı Ünver öğrencilerden çekmiş oldukları fotoğraflar ve çizmiş oldukları resimler hakkında bilgiler alırken öğrencileri böyle bir sergi açmış olduklarından dolayı da tebrik etti. Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş ve Belediye Başkanı Hasan Ünver daha sonra ise resim sergisine katkıda bulunan bazı öğrenciler ile de hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı ise Fotoğraf ve Resim Sergisine emeği geçen öğrencilere teşekkür ederken bundan sonrada Özel Kardelen Koleji olarak bu tür faaliyetlerin devam edeceğini kaydetti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.