banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş´ın Kurban Bayramı mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Salaş,FİB Haber Merkezi objektiflerine yaptığı açıklamada Kurban Bayramı mesajı

11 Ekim 2013 Cuma 22:55

banner143
banner134
NTB Başkanı İbrahim Salaş Kurban Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamasında, tüm İslam Âleminin bayramını en içten dilekleriyle kutladığını söyledi. 
Başkan Salaş ”Birlik ve beraberliğimizin simgesi olan, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü ve kardeşliğimizi artıran bayramlar aynı zamanda coşku günleridir. Bu güzel günleri fırsat bilerek yaşamımızda sevginin, saygının, kardeşliğin, hoşgörünün, eşitliğin, adaletin etkin kılınması etik değerlerin toplumu kuşatması adına hep birlikte çaba göstermeliyiz.
Sevginin, saygının ve hoşgörünün, yardımlaşma duygusunun oluşturacağı iklimin insanlığın düşmana olan sorunlara merhem olacağı duygusuyla bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı ruhuna uygun yaşamaya özen göstermeliyiz. 
Değerli hemşerilerimle birlikte bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa, İslam âlemine ve ülkemize sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyor, tüm Borsamız Üyeleri ve Nevşehirli hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum “ dedi.

İşte Salaş'ın Objektiflerimize yaptığı açıklama...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.