banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsasından Kutlu Doğuma Tam Destek

Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftasına Nevşehir Ticaret Borsası maddi ve manevi anlamda destek olmaya devam edecek.

Nevşehir Ticaret Borsasından Kutlu Doğuma Tam Destek
03 Nisan 2013 Çarşamba 18:57

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret Borsasının geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu yıl ki etkinliklere destek olması nedeniyle İl Müftüsü Yakup Öztürk, Ticaret Borsası Meclis Üyelerine bu yıl ki etkinliklerle ilgili bilgi vermek ve görüş alışverişinde bulunmak için ziyarette bulundu.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Gök ve Meclis üyelerine ilimizde yapılacak olan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleriyle ilgili bilgi veren İl Müftüsü Yakup Öztürk, Nevşehir Ticaret Borsasının yıllardır bu etkinliklere maddi ve manevi katkı sağlamasından dolayı son derece memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Gök, ilimizde hemen hemen bütün sosyal, kültürel, Sportif etkinliklere imkanları doğrultusunda destek olmaya gayret ettiklerini dile getirirken, Kutlu Doğum Haftası gibi toplumun manevi hissiyatlarına tercüman olan bu haftaki etkinliklere de katkı sağlayacak olmalarından mutluluk duyduklarını söyledi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.