banner461
banner195

Nevşehir Türkiye'ye Örnek Oldu

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası başkanlığının girişimleri ve Nevşehir Belediyesinin de katkılarıyla geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Pazaryeri içerisindeki kahvehane hafta sonunda derbi maçını izlemek isteyen taraftarlarla doldu taştı.

Nevşehir Türkiye'ye Örnek Oldu
09 Mart 2015 Pazartesi 16:33

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası başkanlığının girişimleri ve Nevşehir Belediyesinin de katkılarıyla geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Pazaryeri içerisindeki kahvehane hafta sonunda derbi maçını izlemek isteyen taraftarlarla doldu taştı.

Renklerin Kardeşliği Pazaryeri Kahvehanesinde Yaşandı

Büyük ekranda Fenerbahçe – Galatasaray derbi maçını izleyen ve pazaryeri içerisindeki kahvehaneyi tıka basa dolduran taraftarlar son derece nezih bir ortamda taraftarı oldukları takımların mücadelesini izleme fırsatı elde ettiler.

Fenerbahçe ve Galatasaraylı taraftarların yan yana, büyük bir centilmenlik içerisinde maç izleme fırsatı elde ettikleri Pazaryeri içerisinde kahvehanede isteyenler her hafta Süper Lig maçlarını son derece nezih bir ortamda izlemeye devam edebilecekler.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası başkanı Selim Özmen, derbi maçında pazaryeri kahvehanesini tıka basa dolduran Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarına ilgilerinden dolayı teşekkür etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.