banner461
banner195

Nevşehir'de Adalet Alanında Neler Yapıldı?

Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider 2011-2015 yılları arasında Adalet Bakanlığı'nın Nevşehir'deki hizmetlerini anlatıyor.

13 Mart 2015 Cuma 18:46

banner143
banner134
Nevşehir'de modern mimarisi ve büyüklüğü ile bittiğinde Türkiye’nin en modern adliye sarayları arasında yer alacak olan Nevşehir’in yeni adliye sarayının inşaatı hız kesmeden devam ediyor.

Nevşehir Hükümet Konağının yanında bulunan mevcut adliye sarayının ihtiyaca cevap verememesi üzerine, Gazi Stadı’nın hemen karşısında bulunan ve Nevşehir’e uzun yıllar İl Jandarma Komutanlığı olarak hizmet veren alanda yapımına başlanan yeni adliye sarayında, inşaat çalışmalarının aralıksız devam ettiği bildirildi. 

13 Milyon TL’yi aşkın maliyeti ile Nevşehir’e yepyeni bir görünüm katacak olan yeni adliye sarayı inşaatı soğuk ve yağışlı havaya rağmen sürdürülürken, toplam 7 bin 292 metrekarelik bir alanda 5’er katlı iki ayrı binadan oluşacak olan yeni adliye sarayında geniş otopark imkânı bulunacağı da belirtiliyor.

 

Yapımı tamamlandığında Nevşehir’e yakışır bir binaya sahip olacak olan Nevşehir’in yeni Adalet Sarayı’nın 2015 yılı Mayıs içerisinde tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor.


Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider'in Nevşehir Adalet Bakanlığı Ak İcraatlar 2011 – 2015 videosunu gelin birlikte izleyelim...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ülkü Özcan - 3 yıl önce
Sayın milletvekilleri bunlar devlet daireleri bunlara zaten mecbursunuz.Birde halkın karşısına çık bakalım ne diyo şöööyle baştan aşağı bi gez neler duyacaksın O zaman Ak icraatlarını onaylat halkın gönlünde de diyecek bişey bulamasın karşı taraf ve muhalefet...