banner461
banner195

Nevşehir’de Bir İlk Süt Birliğinden

Üye sayısı ile Nevşehir’in en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri de olan Nevşehir Süt Üreticileri Birliği, ilimizde pek rastlanmayan bir uygulamaya imza attı.

Nevşehir’de Bir İlk Süt Birliğinden
09 Haziran 2015 Salı 15:41

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Üye sayısı ile Nevşehir’in en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri de olan Nevşehir Süt Üreticileri Birliği, ilimizde pek rastlanmayan bir uygulamaya imza attı.

Mehmet Turhan Başkanlığındaki Nevşehir Süt Üreticileri Birliği geçtiğimiz günlerde üyelerine kar payı dağıttı.

Edinilen bilgiye göre; Nevşehir’de son yıllarda süt üretiminin daha kaliteli, tek elden yürütülmesi ve ekonomik değer kazanması için kurulan Nevşehir Süt Üreticileri Birliği geçtiğimiz günlerde 41 üyesine kar payı dağıtımını gerçekleştirdi.

İlimiz genelinde bulunan Kooperatiflerde pek alışılagelmemiş uygulamanın Nevşehir Süt Üreticileri Birliği açısından bir gurur vesilesi olduğunu kaydeden Başkan Mehmet Turhan, birliğe destek olan herkese teşekkür ettiklerini dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KAYMAKLI KOOPERATİFİ - 3 yıl önce
nevşehir süt üreticiler birligi degil kaymakli tarimsal kalkinma kooperatifi üyelerine kar payi dagitti tabiki kaymakli kooperatitifininde başkani sayin mehmet turhandir tabiki bu başarida onundur saygilar