banner461
banner195

Nevşehir´de Doğal Gaz Yatırım Çalışmaları Sürüyor

Nevşehir´de 2012 yılı yatırım planı kapsamında 70 km´ye yakın alt yapı imalatı gerçekleştirmeyi planlayan Kapadokyagaz, bayramda da çalışmalarına devam edecek. Çalışmalar neticesinde 17 sokağın gaz arzı sağlandı ve 23 Ekim itibari ile Kıratlıoğlu Mahallesi´ndeki üç sokağa gaz verildi.

Nevşehir´de Doğal Gaz Yatırım Çalışmaları Sürüyor
25 Ekim 2012 Perşembe 15:20

banner143
banner134

 Nevşehir´de 2012 yılı yatırım planı kapsamında 70 km´ye yakın alt yapı imalatı gerçekleştirmeyi planlayan Kapadokyagaz, bayramda da çalışmalarına devam edecek.

 

Sümer Mahallesi´nde geçtiğimiz haftada Kapadokyagaz Nevşehir tarafından büyük ölçüde tamamlanan çalışmalar neticesinde 17 sokağın gaz arzı sağlandı ve 23 Ekim itibari ile Kıratlıoğlu Mahallesi´ndeki üç sokağa gaz verildi.

 

Deniz Sokak, Özcan Sokak ve Fatih Sokak´ın ardından, bayramın üçüncü günü Kıratlıoğlu Mahallesi´nde yer alan Yücel, Alan, Ekici, Beyazıt, Akar, Lavanta, İpek, Saygılı, Sait Hoca, Ş.Nihat Özsu ve Eker Sokaklarına da gaz arzı sağlanacak ve bu sokaklarda ikamet eden Nevşehirliler 2012 kış sezonunda doğal gaz kullanabilecekler. Yatırım programına paralel olarak gerçekleştirilen Abone Bağlantı Bedeli´ne 3 Taksit Kampanyası, 30 Kasım tarihinde son bulacağından, mahalle sakinlerinin abone olmak için bir an önce Kapadokyagaz abone merkezine giderek başvuruda bulunmaları gerektiğini hatırlatan Kapadokyagaz Genel Müdürü Özenç Gezgin, abonelik süreci konusunda daha detaylı bilgi almak isteyenlerin 444 8 429 no´lu İletişim Merkezi´nden veya 212 5100 no´lu telefondan Kapadokya Doğal Gaz Nevşehir ofisini arayarak gerekli bilgilere ulaşabileceklerini iletti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.