banner461
banner195

Nevşehir'de Metamfetamin Yakalandı

Nevşehir de Uyuşturucu maddeler içinde Dünyada en tehlikelisi olarak bilinen Metamfetamin Yakalandı.

Nevşehir'de Metamfetamin Yakalandı
27 Mart 2013 Çarşamba 20:23

banner143
banner134

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda, dünya üzerinde en tehlikeli uyuşturucu maddeler arasında gösterilen 40 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

 

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, uyuşturucu madde ticareti yapan şahısların yakalanması için yaptığı kontroller neticesinde, şüpheli bulunan bir araç durduruldu. Araçta bulunan M.İ., E.E., Y.K. ve E.S.'nin üzerinden 2 adet uyuşturucu ecstasy hap ele geçirildi.

 

Araçta yapılan aramada ise 4 adet uyuşturucu ecstasy hap ile 1 gram ağırlığındaki kapsüller içinde, toplam 40 gram metamfetamin isimli oldukça tehlikeli ve zararlı olan uyuşturucu madde ele geçirildi.

 

Metamfetamin isimli uyuşturucu madde, dünya üzerinde en tehlikeli uyuşturucu maddeler arasında gösteriliyor. Tamamen kimyasal maddelerden elde edilen ve bir kullanım neticesinde dahi kullanan kişiyi bağımlı hale getiren bu madde, Nevşehir'in gençlerine ulaştırılamadan ele geçirildi.

 

Şahıslar, Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edildi. Savcılıkta alınan ifadelerinin ardından M.İ., E.E., Y.K. ve E.S. isimli şahıslar serbest bırakıldı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan ertaş - 5 yıl önce
işte adalet.......yorum yok..
Avatar
hasan ertaş - 5 yıl önce
işte adalet.......yorum yok..
Avatar
lanet olsun o insanlara zehir tacirlerine - 5 yıl önce
insanlari bu şekilde zehirleyip para kazanıyorlar allah korkusu olmazsa böyle olur
Avatar
Önder - 4 yıl önce
allah kahretsin türkiyeyede bulaştılar