banner461
banner195

Nevşehir'de MOBESE Sistemi Yenileniyor

Nevşehir’de mevcut MOBESE sistemi yenileniyor, yeni eklenecek olan 16 kamera ile sistem daha verimli bir hale getiriliyor.

Nevşehir'de MOBESE  Sistemi Yenileniyor
25 Haziran 2013 Salı 19:34

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de mevcut MOBESE sistemi yenileniyor, yeni eklenecek olan 16 kamera ile sistem daha verimli bir hale getiriliyor.

Mevcut yazılımın yenilenerek veriminin artırılacağını belirten İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, "Enformasyon çalışmaları kapsamında vatandaşlara sunulan güvenlik hizmetlerinin tanıtımı için tanıtım stantları açılacak, şehir giriş ve çıkışlarına bilgilendirme levha ve panoları yerleştirilecek. Ayrıca faaliyet raporları ve bilgilendirme kitapçıkları hazırlanacak. Vatandaşlarımızı bilgilendirici mahalle toplantıları yapılacak ve MOBESE konusunda çalışan personelin hizmet içi eğitim faaliyetlerine katılı konusunda teşviki yapılacak" dedi.

Bu proje tamamlandığında mevcut MOBESE kamera sayısının yüzde 35 oranında artarak 35'den 51'e çıkacağını kaydeden Yüksel, böylelikle il merkezinde MOBESE sisteminde yararlanan vatandaş sayısının yüzde 70 oranında artacağını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.