banner461
banner195

Nevşehir'de Sanayi Esnafının Zararı Karşılandı

Nevşehir Yeni Sanayi Sitesi 13. Ek Blok'ta bulunan bir tamir atölyesinde bulunan 12 ton makarna yüklü kamyon, yakıt deposuna kaynak yapılırken alev alarak yanmaya başlaması sonucu ortaya çıkan hasarda Esnaf ve Vatandaşların Zararı Karşılandığı bildirildi.

Nevşehir'de Sanayi Esnafının Zararı Karşılandı
20 Haziran 2013 Perşembe 12:24

banner143
banner134

 Nevşehir Madeni İşler Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı bugün Nevşehir de kahvaltıda bir araya gldiği Nevşehir basınına önemli açıklamalarda bulundu.
Nevşehir Madeni İşler Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı burada yaptığı açıklamasında;4 Haziran 2013 tarihinde Yeni Sanayi Sitesi 13. Ek Blok'ta ki bir kaynak atölyesinde meydana gelen patlamada meydana gelen yangınla birlikte doğan hasar tesbit çalışmalarının yaklaşık olarak 114 Bin Tl tutarında olduğu ortaya çıktı.Nevşehirliler olarak bu hasardan dolayı mağdur olan Sanayi esnafımızın mağduriyetini gidermek adına 114 Bin TL'lik hasar Nevşehir Valiliğimiz, Nevşehir Belediyesi ve Nevşehirli hayırsever işadamlarımızın katkılarıyla karşılanmıştır dedi.

Emeği Geçen Herkesten Allah Razı Olsun...!

Nevşehir Madeni İşler Odası Başkanı Pınarbaşı: "Kazadan sonra gerek valimiz, gerekse milletvekillerimiz ve belediye başkanımız sürekli yanımızda oldu. Can kaybının yaşanmadığı patlamada esnafımızın 114 bin TL tutarında bir maddi zararı oluştu. Bu paranın önemli bir kısmını Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Valiliği üstlenirken Lale Sanayi Kooperatif Başkanlığı ve bazı esnaflarımızda destek oldular. Kendilerine üyemiz adına sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz ve bir daha böyle kazaların yaşanmamasını diliyoruz" dedi ...

Nevşehir de Birlik ve beraberlik adına örnek olacak bu güzel çalışmalar nedeniyle,FİB Haber Merkezi olarak emeği geçen herkesi yürekten kutluyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ibrahim Şahin - 5 yıl önce
nevşehir valiliğimiz, nevşehir belediyemize sanayi esnafımıza vermiş oldukları destekten dolayı çok teşekkür ederim.