banner461
banner195

Nevşehir’i dilenciler Bastı…!

Havaların ısınması ile birlikte Şehir merkezindeki İş Hanlarına Dadanan ,Nevşehirin Sokaklarında ve Mahallelerine Yayılan Dilenciler Vatandaşlara İllallah Dedirtiyor.

Nevşehir’i dilenciler Bastı…!
24 Mayıs 2013 Cuma 19:12

banner143
banner134

 Nevşehir merkezde özellikle özel güvenlik birimlerinin bulunmadığı iş hanlarına adeta hucum eden dilenciler sokaklarda vatandaşları iş yerlerinde ise çalışanları mağdur ediyor.Nevşehir’i dilenci mi bastı diyen vatandaşlar bu kadar çok dilencinin sokaklarda iş hanlarında gezmelerine rağmen bir önlem alınmamasına da hayret ediyorlar. Dilencilerin daha çok Fal bakma, Peçete, Dua kitapçığı satma bahaneleri ile sağlık konularında özellikle duygu sömürüsü yaptıkları bu tür şehir dışından gelen ve dilenmeyi meslek haline getirmiş kişilere itibar edilmemesi gerektiğini biran önce yetkililerin bu konuda acil çözüm üretmelerini bekliyoruz.

Not:Son bir haftadır hemen hemen hergün farklı anlamda gerekçelerle ofisimize gelen Dilenciler kah selpak kah mendil kah ayet kah fala bakma şeklinde yada duygu sömürüleri ile kapıları çalan kişiler gün geçtikçe artıyor...Yarın potansiyel suç işleyebilecek görüntülerdeki şehir dışından ilimize gelen bu kişilere göz açtırılmaması için yetkilileri uyarıyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.