banner461
banner195

Nevşehirli İş Adamından Üç Gündür Haber Alınamıyor...!

Kocaeli ili Şekerpınarilçesi Çayırova merkezli Organize Sanayi Bölgesi ayarında Türkiye'nin en büyük geri dönüşümcüler sitesi olan Marmara Geri Dönüşümcüler Yapı Kooperatifi'nde Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Nevşehirli İş Adamı Abdullah Yaşar, üç gündür kayıp ve kendisinden hiçbir haber alınamıyor.

Nevşehirli İş Adamından Üç Gündür Haber Alınamıyor...!
31 Ağustos 2013 Cumartesi 10:51

banner143
banner134

Nevşehir in Acıgöl ilçesine bağlı Yuva köyü nüfusuna kayıtlı olan ve İstanbul da Geri Dönüşüm İşiyle uğraşan önemli İş Adamlarımızdan 1962 doğumlu Abdullah Yaşar ın bu sır kayboluşunun ardından üç gün geçti.

En son dün Telefonla oğluyla görüştüğü belirtilen Değerli hemşerimiz ve İş Adamımız Abdullah Yaşar üç günlüğüne tatile çıktım beni aramayın dedi.Bunun üzerine Oğluda babasına; - Neredesin Baba, üç gündür İstanbul Polisi seni arıyor deyince telefonu hemen kapattığı belirtildi.

Maddi durumu iyi olduğu belirtilen iş adamımızın Fidye için kaçırılımış olduğu şüphesi ağırlık kazandığı belirtiliyor.

Şuan Kartal Belediye Başkanlığı yapan Nevşehirli Dr. Altınok Öz tarafından ilk olarak kurucu Başkanlığı yaptığı sonrasında Başkanlığa seçilmesiyle bu görevi bıraktığı Marmara Geri Dönüşümcüler Yapı Kooperatifi'nde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinide sürdüren Kıymetli hemşerimiz İş Adamı Abdullah Yaşar ın bir an önce Ailesine Sağlıklı bir şekilde kavuşması için dua ediyoruz.

İlerleyen günlerde bir gelişme olursa FİB Haber de sizlerle paylaşacağız . Tüm temennimiz Hemşerimizin güzel haberlerini sizlere aktarmak istiyoruz.

Unutulmamalı dırki hayatta herşeyin çaresi bulunur. Çözümü olmayan hiçbir problem yoktur. Elbette İnsan olarak hepimizin hataları yanlışları günahları vardır. Önemli olan hatadan en kısa sürede dönebilme erdemliğidir. İnanıyoruz ki eğer ki bu bir Fidye için kaçırılma olayı ise madden zaten istenildiğinde gönül rızasıyla bu kesinlikle halledilebilecek bir konu.
Zaten hemşerimiz iş adamımız Sayın Abdullah Yaşar da hayır seven etrafına faydalı olan gecesini gündüzüne katarak çalışıp çabalayıp alın teriyle helaliyle kazanıp bunu paylaşmasınıda bilen birisidir.Hayırlarının kendisine mutlaka döneceğinden hiçbir şüphemiz yoktur.

Diğer başka bir pencereden bakıldığında da İş Adamımız Sayın Abdullah Yaşar beyin yoğun işleri içerisinde yorgunluğunu sakin sessiz bir yerde dinlenerek stres atmak adına bir yerlerde dinleniyorda olabileceği düşünceside bizlerde hakim. İnanıyoruz ki en kısa sürede tatilinden dönüp sevenlerinin meraklarını dindirecek ailesine yuvasına ve hemşerilerine kavuşacaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kaan Eyüp TANRIVERDİ - 5 yıl önce
geçmiş olsun dileklerimle...rabbim sevenlerine sağ salim kavuşmasını nasib eder inşallah...fakat oğluna tatildeyim diyor oğlu ise polisin aradığını söylüyor tel kapanıyor,bu tatildeki ve en önemlisi böyle kendini yetiştirmiş aklı selim birinin yapacağı bir hareket değil...işin içinde polis araması olacak oğlunun söylemesi üzerine polisle bir iletişime geçmeyecek?çok çelişkili bir durum...i̇nşallah değildir ama benim kanaatim alıkonuluyor bir yerlerde ve kaçıranlar durum analizi için oğlunu arattırmış olabilir...polis teşkilatının istediğinde imkansız olaylara imza attığını biliyoruz...teşkilat için bulmak çok zor değil ama işte amalar???inşallah sağ salim kavuşur sevenlerine..
Avatar
murat yaman - 5 yıl önce @Kaan Eyüp TANRIVERDİ
rabbim inşallah sağ selamet ailesine ve sevdiklerine kavuşmayı nasip etsin dualarımızı esirgemeyelim inşallah
Avatar
osman yiyen - 5 yıl önce
rabbim sağ ve salim ailesine kavuşmak nasip etsin inşlh. dualarımız sizinle beraber
Avatar
ali türkmen - 5 yıl önce
arkadaşımızın babası.inşallah en kısa zamanda iyi haberler alırlar.Dualarımız onunla.