banner461
banner195

Nevşehirli İş Adamlarına Türkmenistan Yatırım Forumu Bilgilendirmesi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehirli iş adamlarını Kasım ayında Türkmenistan’da yapılacak yatırım forumu konusunda bilgilendirdi.

Nevşehirli İş Adamlarına Türkmenistan Yatırım Forumu Bilgilendirmesi
17 Ekim 2015 Cumartesi 13:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehirli iş adamlarını Kasım ayında Türkmenistan’da yapılacak yatırım forumu konusunda bilgilendirdi.

Konuya ilişkin açıklamada; “Türkmenistan Ticaret ve Sanayi Odası’ndan alınan yazıda, 7. Uluslararası Türkmenistan Yatırım Forumu’nun, 10 – 11 Kasım 2015 tarihlerinde, Türkmenistan’ın Milli Turizm Bölgesi Awaza’ da gerçekleştirileceği bildirilmektedir. Forum’un Türkmenistan ekonomisinin çeşitlendirilmesini ve rekabetçiliğinin artırılmasını, yaratıcı, teknoloji uygulamalarının geliştirilmesini ve yatırım ortamının iyileştirilmesini amaçladığı belirtilerek, Türkmenistan’ın yatırım potansiyelini geliştirebilecek projelerin hayata geçirilmesi için Forum’un bir fırsat teşkil edeceği ifade edilmektedir. Son başvuru tarihi 23 Ekim 2015 olan etkinliğe katılım koşulları, program ve Türkmenistan hakkında ayrıntılı bilgi için firmalarımızın TOBB’a ( Adem Kula, Tel: 0212 924 39 73, e-posta: adem.kula@tobb.org.tr); Forum’a kayıt, sponsorluk vize, ulaşım, vb konularla ilgili bilgiler için işe organizasyonu üstlenen Türkmenistan Organizasyon Komitesine ( Elena Popova, Elmira Rahmanova Tel: +44 207 596 5134, Faks: +44 207 596 5106, E-posta: protocol@summittradeevents.com) ; başvurmaları gerekmektedir. Forum başvuru formu ve taslak programına TOBB’un web sitesi “Uluslar arası İş İmkanları /Ülke Duyuruları/Türkmenistan’’ başlığı üzerinden ulaşılabilmektedir. Üyelerimize duyurulur” ifadelerine yer verildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.