banner461
banner195

Nevşehirli Selin Kaynar Ameliyata Alındı

16 Yaşındaki Nevşehirli Genç kızımız Selin Kaynar, bugün saat: 13.00'de bıçak altına yatarak kalp ameliyatı oldu.

Nevşehirli Selin Kaynar Ameliyata Alındı
16 Mart 2016 Çarşamba 14:06

banner143
Nevşehirli Selin Kaynar Yaşamak için dua bekliyor
İlgili Galeriye Git
banner134
16 Yaşındaki Nevşehirli Genç kızımız Selin Kaynar, anne ve babasıyla helalleşerek bugün saat: 13.00'de bıçak altına yatarak kalp ameliyatı oldu. 

Yunanistan'da ki bir Hastane’de tedavi altında bulunan 16 yaşındaki kalp hastası Nevşehirli Selim Kaynar ve yanında refakatçi bulunan babası Cumhur Kaynar vatandaşlarımızdan dua bekliyor…

Yardım kampanyasına destek veren herkese tek tek teşekkür eden baba Cumhur Kaynar, vatandaşların duyarlılığı sayesinde kızının kurtulacağına inandığını söyledi.

İlk kalp ameliyatını da yapan Doktoru tarafından hastanede Saat: 13.00 de ameliyata alınan Selin Kaynar'ın sağlığına kavuşması için kızlarının yanında bulunan anne ve babası büyük heyecan içerisinde sevinç ve endişeyi bir arada yaşıyorlar. 

Nevşehirli genç kız bıçak altına yatıp sağlığına kavuşmak için herkesten dua bekliyor...

Kalp hastası 16 Yaşındaki Selin Kaynar'ın sağlığına kavuşması için gerekli amaliyat parası, FİB Haber Merkezinin başlattığı kampanya sonrası Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve Nevşehirli hayırseverlerin yardımıyla toplanmıştı.


Şimdi Nevşehir'de tüm vatandaşlarımız dualarıyla yanında olduğu Selin'in amaliyatından güzel haber bekliyor...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.