banner461
banner195

Nevşehirli Taekwondocular Milli Takım Seçmelerinde

29 Nisan – 05 Mayıs 2013 tarihleri arasında 64 ilden yaklaşık 1700 sporcunun katılımıyla Marmaris’te yapılan Gençler Türkiye Şampiyonasında ilimizden 4 sporcu kategorilerinde ilk sekize girerek milli takım seçmelerine katılmaya hak kazandı.

Nevşehirli Taekwondocular Milli Takım Seçmelerinde
06 Mayıs 2013 Pazartesi 13:51

banner143
banner134

 42 kg Bayanlarda Büşra Aksu, 52 bayanlarda İpek Çiğdem, 55 kg Bayanlarda Şeyma Satılmış, 73 kg Erkeklerde Alper Yasin Ateş 05-06 Haziran tarihlerinde Mersin’ de yapılacak olan milli takım seçmelerinde ilimizi temsil edecek olup birinci olmaları halinde eylül ayında İtalya’ nın Torino kentinde yapılacak olan Avrupa Şampiyonasına ülkemizi temsil edeceklerdir.

            Konuyla ilgili görüşlerini belirten ilimiz ve milli takım taekwondo antrenörü Recep Işık; 7 sporcumuz ile katıldığımız Gençler Türkiye Şampiyonasında 4 sporcumuzun ilk sekize girip milli takım seçmelerine katılmaya hak kazanmasının büyük bir başarı olduğunu söyleyip bu başarıların devamının geleceğini belirtti. Ayrıca Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER’e spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.