banner461
banner195

Nevşehirli Yatırımcılara Başkan Ünver Tavsiyesi

Kısa süre sonra tüm dünyanın bu projeyi konuşacağına dikkat çeken Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, bu bölgeye yapılacak yatırımların ileride büyük kazanç sağlayacak yatırımlar olacağını belirtirken, çocukları için şehrimiz için ve ülkemiz için çok önemli bir projeye yatırım yapmak isteyenlerin bu bölgede yapılacak çalışmaları yakından takip etmeleri tavsiyesinde bulundu.

Nevşehirli Yatırımcılara Başkan Ünver Tavsiyesi
25 Ekim 2013 Cuma 21:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kısa süre sonra tüm dünyanın bu projeyi konuşacağına dikkat çeken Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, bu bölgeye yapılacak yatırımların ileride büyük kazanç sağlayacak yatırımlar olacağını belirtirken, çocukları için şehrimiz için ve ülkemiz için çok önemli bir projeye yatırım yapmak isteyenlerin bu bölgede yapılacak çalışmaları yakından takip etmeleri tavsiyesinde bulundu.

Ayakları yere basan bir proje hazırlama gayreti içerisinde bulunduklarını kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Kale’nin etrafı dünya da eşi, emsali olmayan bir değer. Yeraltı şehri son derece özel bir mimari yapısı içeriyor. Kültür ve Turizm Bakanlığımız olsun, TOKİ Olsun ya da Belediyemiz olsun burada çok önemli bir projeyi hayata geçireceğiz. Kurulun da onayı ile burada yeraltı gezinti alanları, alışveriş merkezi, sanat galerileri, sanatçı evleri ve butik oteller gibi Nevşehir’imizin ekonomisine katkı sağlayacak bir değer olacak. İnşallah yine kazanan şehrimiz olacak. Bu konudaki çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Takdir edersiniz ki bu tür çalışmalar sadece belediye ile bitmiyor. Birçok ayağı var. Ayakları yere basan bir projeyi burada uygulamak istiyoruz. Kısa zaman sonra tüm dünya bu projeyi konuşacak. Yatırımcılara da buradan seslenmek istiyorum. Bu projeyi takip etsinler. Bu bölgeye yatırım yapacak olan yatırımcılarımız ileri de kesinlikle çok kazançlı çıkacaklar. Çocukları adına, ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz adına iyi bir yatırım yapmış olacaklar” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 5 yıl önce
burak yapacağını da şu mehmet akif ersoy mahallesine on yıldır neyaptın söyle.
Avatar
ERGEN - 5 yıl önce
ana catte dururken ara sokağa dükkan açmaz nevşehirli.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
sadece gülüyorum.......pes.................
Avatar
Bek'ri mustafa - 5 yıl önce
pardonda, 10 yıldır yatırımcılara ne yapmış zat-ı ali'leri. biri anlatsa da öğrensek . haberde geçen konular yatırım değildir.
Avatar
kenan - 5 yıl önce
hadi ordan sen niğdene git. dedemanın yanına çadır kurdurmuştun onuda tüm dünya konuşacaktı, lafla peynir gemisi yürümüyor. nevşehire nevşehirli bi başkan istiyoruz yettin artık.