banner461

Nevşehirspor da Tribünler Yine Boş Kaldı

Nevşehir i 5. Sezonunda yeniden Bölgesel Amatör futbol liginde temsil etmeye hazırlanan Nevşehir Spor GK Yönetiminin en zayıf notlarından biri kuşkusuz halkı ve Protokolü sahaya çekememesi.

banner503
Nevşehirspor da Tribünler Yine Boş Kaldı
17 Ağustos 2015 Pazartesi 18:29

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir i 5. Sezonunda yeniden Bölgesel Amatör futbol liginde temsil etmeye hazırlanan Nevşehir Spor GK Yönetiminin en zayıf notlarından biri kuşkusuz halkı ve Protokolü sahaya çekememesi.

Lig başlamadan ziyaret edilen ilin Protokol mensuplarının ve siyasilerinin Gazi stadına uğramadıkları gözlenen hazırlık maçlarında şu ana kadar oynadığı 4 maçtan 3’ünü kazanan ve lig öncesinde kimi çevrelere göre bu yıl umut veren Kırmızı beyazlıların maçlarını yine çok az sayıda taraftarın izlemesi dikkatlerden kaçmadı.

Eylül ayında başlayacak lig öncesinde hazırlık maçlarıyla yeni transferlerine müsabaka deneyimi kazandırmayı planlayan Kırmızı beyazlı takım yönetiminin maçlara gelen taraftar sayısını ve Protokol mensuplarının sayısını artırabilmek için yaptığı girişimlerin ne yazık ki olumlu sonuç vermediği de gözle görülüyor.

Hemen hemen her sezon olduğu gibi kapalı tribünün yanında açık tribünlerde az sayıda taraftar karşısında maçlarını oynayacak olan kırmızı beyazlı yönetimin bu konudaki gayretlerinin sonuç vermediği ortada.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.