banner461
banner195

Nezen Germiyen olayında bugün sıcak gelişme yaşandı

Tam 5 aydır kayıp olarak aranan 13 yaşındaki Nezen Germiyen olayında dün gelen haberle büyük bir hareketlilik yaşandı. Gelen haberde Nevşehir Betlik Mahallesi, Keçi Kalesi Mevkii’nde bulunan kadın cesedin ilk olarak akla gelen Nezen Germiyen’e ait olabileceğiydi. Buna bağlı olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi dün gece geç saatlerde olay yerine intikal etti.

16 Mayıs 2013 Perşembe 20:58

banner143
Nezen Germiyen in Cesedi mi
İlgili Galeriye Git
banner134

 Ceset nasıl ve nerede bulundu ?

Dün Nevşehir Betlik Mahallesi, Keçi Kalesi Mevkii’nde çobaklık yapan bir vatandaşımızın hayvanlarını otlatırken, çoban köpeğinin koku alması sonucu dere yatağına yakın, kayalıklar arasında cesedi bulmasıyla olay ortaya çıktı. Cesedin daha önce gömüldüğü ve yağmurların yağmasıyla gün yüzüne çıktığı tahmin ediliyor.

Ceset Nezen Germiyen’e ait olabilir mi ?
Bulunan cesetin 13 yaşındaki kayıp Nezen Germiyen’e ait olup olmadığı şuan için kesinlik kazanmamakla birlikte öne çıkan deliller ışığında Emniyet Birimleri Nezen’e ait olduğunu düşünüyor. Sebebi ise bulunan cesetin üzerindeki kıyafetlerin ve saçının Nezen’in son giydiği elbiselerle aynı olması olarak ön görülüyor.

Şimdi ne olacak ?
Şuan için programda da açıklandığı gibi ceset İstanbul Adli Tıp Kurumuna getirilerek aileden de alınan Dna örnekleriyle Nezen’e ait olup olmadığı kesinlik kazanacak.

Programda dikkat çeken ayrıntı neydi ?
Bugünkü yayında dikkat çeken ayrıntı Emniyet Birimlerinin Murat K.’ın evini aramaları ve arama sonucunda ellerinde delil torbalarıyla evden ayrılmaları oldu. Daha sonra edinilen bilgide Murat K.’nın Eşi Nurdagül K.’nında Emniyete götürülmeleri oldu.

Konunun özü yarın bizleri heyecan dolu yeni bir yayın bekliyor.

Kaynak:Müge Anlı Facebook Fan Yönetici Dincer


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
OYAÇETİNKAYA - 5 yıl önce
herşeyolsun