banner461
banner195

NÖGED’den Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel’e Ziyaret

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın ve yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yüksel’i makamında ziyaret etti.

NÖGED’den Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel’e Ziyaret
08 Kasım 2012 Perşembe 20:21

banner143
banner134

 Nevşehir Üniversitesi akademik ve idari personeli tarafından üniversitede okumakta olan öğrencilere yardım amacıyla kurulan Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED) Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın beraberinde yönetim kurulu üyeleri Bünyamin Ergen, Alparslan Güzel ve Davut Karakoç, Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğüne atanan ve görevine başlayan Mehmet Yüksel’i makamında ziyaret ederek kendisine yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

NÖGED Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin kendisini ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, kendilerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ziyarette ayrıca NÖGED Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, NÖGED’in kuruluş amacı ve yapılan çalışmalar hakkında İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel’e bilgiler verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.